Wsparcie techniczne


Wsparcie techniczne

Jeżeli masz pytania odnośnie projektów, schematów lub rozwiązań technicznych Intelight wypełnij poniższy formularz. Nasi pracownicy skontaktują się z Toba w możliwie najkrótszym terminie.

Masz problem z podłączeniem modułu awaryjnego do oprawy? Szukasz gotowego rozwiązania? Skorzystaj z naszego formularza! Formularz pomaga poprawnie zamówić schemat podłączenia dla modułów awaryjnych marki Intelight. Sprawdź też naszą bazę schematów. Może szukane przez Ciebie rozwiązanie jest tam zamieszczone!

Zapytania w sprawie schematów, podłączenia modułów itp. proszimy kierować bezpośrednio na adres mailowy serwis@intelight.pl, bezpośrednio na nr telefonu +48 723 008 008 lub korzystać z poniższego formularza.
 

Formularz pomocy technicznej


Przed montażem...

Przed montażem modułu awaryjnego należy sprawdzić, która świetlówka może pracować w trybie awaryjnym.

W czasie pracy sieciowej proszę wyjąć świetlówkę z oprawy, a następnie ponownie włożyć. Jeżeli świetlówka ponownie zaświeci można podłączyć obwód tej świetlówki do modułu awaryjnego. Biorąc pod uwagę różne konfiguracje i zabezpieczenia obwodów wyjściowych stateczników po wykonaniu instalacji, należy sprawdzić działanie oprawy w trybie sieciowym oraz awaryjnym. W przypadku nieprawidłowego działania oprawy proszę sprawdzić wszystkie podłączenia pod kątem poprawności połączeń według załączonego schematu. Jeżeli połączenia wykonane są prawidłowo a oprawa dalej nie działa właściwie prosimy o kontakt z działem wsparcia: serwis@intelight.pl
 

UWAGA! Warunki korzystania z pomocy technicznej.

* Zamawiający korzysta ze schematu na własną odpowiedzialność. Nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenia powstałe na wskutek podłączenia wg zaproponowanego schematu.

Twoja wiadomość została wysłana
brak tlumaczenia: formularz error!
Uprzejmie informujemy, że Państwa dane osobowe podane w formularzu, będą przetwarzane przez spółkę Intelight sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Gwiaździsta 19, która jest administratorem danych zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Celem przetwarzania danych jest udzielenie wsparcia technicznego zakupionych produktów.

Podstawą prawną przetwarzania danych jest w przypadku klientów indywidualnych jest umowa kupna sprzedaży.

Odbiorcą danych będzie podmiot zajmujący się obsługą informatyczną administratora danych osobowych.

Państwa dane będą przetwarzane, w przypadku klientów indywidualnych przez okres trzech miesięcy.

Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, usunięcia danych, a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.