Intelight to dynamicznie rozwijający się producent opraw oświetleniowych. Intelight rozpoczął działalność jako producent oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego z czasem rozszerzając swoją ofertę o oświetlenie przemysłowe, biurowe i wiele innych produktów opartych na technologii LED.
Celem Intelight jest ciągłe doskonalenie oferty, tak aby dostarczać dystrybutorom najnowocześniejsze i najlepsze oprawy na rynku.
W 2015 roku do spółki Intelight dołączyła marka Mawel, najstarsza w branży oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego w Polsce. Zintegrowanie potencjału konstruktorskiego i produkcyjnego obydwu firm pozwoli wspólnie wypracowywać nowoczesne rozwiązania techniczne, znacząco poszerzając gamę oferowanych produktów na rynku polskim oraz międzynarodowym.
 

Ekologia

W swoich działaniach firma przestrzega norm ekologicznych, co czyni ją przyjazną środowisku. W trosce o zasoby naturalne preferujemy w procesie produkcyjnym technologie i materiały nadające się do ponownego przetwarzania. Wybierając produkty Intelight masz pewność, że dbasz o środowisko naturalne.

Oferta

W ofercie Intelight znajdują się przede wszystkim oprawy oświetlenia awaryjnego oraz moduły awaryjnego zasilania. Doskonałym uzupełnieniem oferty są oprawy biurowe, przemysłowe, tuby LED oraz oprawy parkowe. Wraz z rozwojem Intelight proponujemy Państwu coraz szerszy asortyment.

Wyróżnienia i nagrody

Solidna Marka

 

Intelight Sp. z o.o. znalazł się w prestiżowym gronie najszybciej rozwijających się firm - Gazele Biznesu 2016.
Ranking opracował dziennik Puls Biznesu we współpracy z wywiadownią gospodarczą Coface Poland. Jest on prowadzony od roku 2000 i wyróżnia dynamicznie rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa.

 

 

 

 

 

Intelight - regionalny zwycięzca Rankingu Polska Firma Przyszłości 2016 w kategorii Lider Produkcji MSP.

 

 

 

 

 

W roku 2014 roku zostaliśmy uhonorowani prestiżowym tytułem SOLIDNA MARKA.

Program Solidna Marka skierowany jest do firm zorientowanych na klienta i skupiających się na wartościach takich jak społeczna odpowiedzialność biznesu, profesjonalizm w obrocie gospodarczym oraz jakość produktów i usług a także dbających o komunikację w Internecie.
Program organizowany jest przez Stowarzyszenie Primus Inter Pares oraz Fundację Nauki i Przedsiębiorczości Solidna Marka.

 

 

W roku 2015 uzyskaliśmy tytuł: INTELIGHT Spółka z o.o. - LIDER RYNKU Najlepsza w Polsce Firma w zakresie produkcji i dystrybucji oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego.

 

 

 

Kolejną nagrodą uzyskaną przez firmę INTELIGHT w 2015 roku jest tytuł: EURO LEADER w zakresie produkcji i dystrybucji oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego.

/